Нас постійно дивують винаходи талановитих науковців! І на цей раз американські вчені винайшли спеціальний гель, який здатний міцно склеювати ранки на очах! Науковці з Гарварда після ряду досліджень винайшли спеціальну речовину, яка заповнює ранки та пошкодження на рогівці. І на відмінну від інших гелів та клеїв, ця речовина є цілком безпечною, нетоксичною та дуже міцною.

Раніше науковці сподівалися, що речовина, яка виділяється з молюсків здатна теж склеювати ранки. Та вони помилялися, адже така речовина недостатня міцна і не матиме потрібного ефекту. Тому гарвардські лікарі вирішили застосувати у своїх дослідженнях спеціальний желатин! І якщо молекули желатину опромінити ультрафіолетом, то вони склеюються! Згодом, вчені вдосконалили цей гель, і винайшли комбінацію молекул, які уже не потребують спеціального опромінення, проте так само гель стає міцним, швидко склеює маленькі пошкодження ока.

Ось такі винаходи та відкриття здатні зробити справжній прорив в офтальмології, а пацієнтам поліпшити зір і подарувати можливість радіти барвам життя.

 

Контакти "центру зору та салону оптики":

м. Рівне, вул. Соборна, 112.

Тел. (067) 172 99 44.

м. Рівне, вул. Гагаріна, 67.

Тел. (067) 672 99 44