Окуляри є незамінним аксесуаром в сонячні дні. Вони не тільки змінюють зовнішній вигляд, роблячи його більш стильним і привабливим, але й відіграють важливу роль у захисті очей від шкідливих впливів сонця. В цій статті ми розглянемо, чому важливо використовувати сонцезахисні окуляри та як правильно обрати потрібну пару окулярів.

Основні функції сонцезахисних окулярів.

Безліч людей відмовляються від використання таких окулярів, вважаючи їх просто безглуздим аксесуаром. Це величезна помилка!

Сонцезахисні окуляри - це спеціальні окуляри, які мають покриття, що захищає очі від шкідливих УФ-променів. Це основна і найважливіша функція сонцезахисних окулярів. Сонце випромінює УФ-промені, які можуть бути шкідливими для очей, особливо якщо їх вплив повторюється протягом тривалого часу. УФ-промені можуть призвести до підвищення ризику розвитку катаракти та пігментної дистрофії сітківки. Окуляри з високим захистом від УФ-променів створюють надійний захист від шкідливого впливу.

Окрім захисту від УФ-променів, сонцезахисні окуляри мають також інші функції:

  1. 1. Захист від відблисків.

Додатковим фактором, який може бути шкідливим для очей, є відблиски. Особливо небезпечними вони є для водіїв, а також для тих, хто працює на відкритому повітрі. Сонцезахисні окуляри з поліарбонатними лінзами зменшують вплив відблисків, що дозволяє комфортніше бачити та підвищує безпеку водіння.

  1. 2. Комфорт при заняттях на відкритому повітрі.

Захист очей від сонця не тільки зменшує шкідливий вплив на очі, але й робить заняття на відкритому повітрі більш комфортними. Якщо ви займаєтеся спортом на відкритому повітрі, то носіння таких окулярів зменшує сонячний блиск, що дозволяє легше бачити та покращує продуктивність.

  1. 3. Захист від пилу та вітру.

Якщо ви знаходитесь на сильному вітрі, у ваші очі може потрапити пил чи пісок та завдати їм шкоди. Сонцезахисні окуляри допомагають захистити ваші очі від пилових часток, що можуть викликати дискомфорт та подразнення.

Як правильно обрати сонцезахисні окуляри?

При підборі окулярів від сонця, необхідно звернути увагу на декілька важливих моментів. Найголовніше – окуляри повинні мати високу захисну функцію від УФ-випромінювання. Це можна перевірити на етикетці або у характеристиках окулярів.

Далі важливо звернути увагу на матеріал лінз – вони повинні бути з полікарбонату або скла. Окуляри з лінзами з полікарбонату є більш безпечними, зносостійкими та легшими.

Також необхідно звернути увагу на форму та розмір окулярів. Найкраще обирати ті, що закривають більшу частину обличчя, таким чином забезпечуючи максимальний захист від сонця.

Не менш важливо звернути увагу на зручність та комфорт носіння окулярів. Вони повинні сидіти на обличчі без жодного дискомфорту, не давити на перенісся та вуха.

Якщо Ви в пошуках якісний сонцезахисних окулярах, тоді саме час звернутися в Центр зору AstraVisus. У нас широкий асортимент не лише окулярів для корекції зору, а й надійного захисту від сонця. У нас Ви можете приміряти безліч окулярів та підібрати ідеальні для себе. Нехай теплі сонячні дні приносить лише задоволення та не шкодить Вашим очам!