Хороший зір є надважливим для кожної людини, саме тому важливо проходити регулярну діагностику зору. Така діагностика дозволять виявити будь-які негативні зміни на початку їх розвитку та зберегти Ваш зір.  Це означає, що Ви зможете насолоджуватись улюбленими заняттями повною мірою.

Як часто слід проходити діагностику зору?

Кожній людині бажано проходити обстеження у офтальмолога не рідше одного разу на рік. Але є група людей, яким відвідувати лікаря потрібно набагато частіше:

  1. 1. Усім, хто користується окулярами та контактними лінзами радять приходити на огляд для перевірки гостроти зору не рідше двох разів на рік, щоб за необхідності вносити коригування. До того ж контактна лінза - це стороннє тіло в оці, тому при тривалому її носінні потрібно контролювати стан рогівки.
  2. 2. Людям старше 40 років потрібно частіше звичайного відвідувати спеціаліста із захворювання очей.
    Через вікові зміни підвищується ризик розвитку катаракти, глаукоми та далекозорості.
  3. 3. Вагітні жінки повинні відвідати офтальмолога тричі за дев'ять місяців (один раз на три місяці). Під час візиту приділяють велику увагу огляду сітківки, оскільки в процесі природних пологів збільшується ризик її розриву.
  4. 4. Людям із цукровим діабетом необхідно ретельно стежити за здоров'ям очей.
    Це захворювання негативно впливає на зорову систему.
  5. 5. Проблеми із зором часто починаються у дитячому віці. Дуже важливо вчасно їх помітити та розпочати лікування.
  6. 6. Кожному, хто на постійній основі піддає навантаженню органи зору та відчуває дискомфорт від тривалого читання тексту, рекомендується перевірка.

Перевірку зору зазвичай проводять за допомогою спеціальних таблиць та візуального огляду. Але для виявлення прихованих захворювань потрібно ретельна комплексна діагностика зору.

Як підготуватись до комплексної діагностики зору?

Перш за все, варто зазначити, що повна діагностика зору триває 1-1,5 годин, тому Вам потрібно виділити трохи свого часу. Не слід приїжджати на обстеження за кермом, оскільки для деяких процедур може знадобитися розширити зіницю за допомогою спеціальних крапель. Водити автомобіль у такому стані може бути небезпечним.

Також варто утриматися від макіяжу в день проведення діагностику зору та, якщо Ви використовуєте лінзи, зняти їх за 2 години до початку дослідження. Жорсткими лінзами краще не користуватися узагалі за два тижні до діагностики. За 24 години на початок огляду не рекомендується вживати спиртні напої.

Постарайтеся взяти з собою результати раніше проведених офтальмологічних досліджень – це допоможе лікареві швидко і точно поставити діагноз.

Сучасна людина багато часу проводить перед комп'ютером, забуваючи дати очам хоч трохи відпочити. Під постійним навантаженням зорова система може зазнавати істотних змін, які зазвичай списують на стрес і втому. Без своєчасної діагностики та лікування це може призвести до великих проблем зі здоров'ям та вимагати серйознішого лікування.

Слід пам'ятати, що багато захворювань на самому початку протікають абсолютно безсимптомно. В Центрі зору AstraVisus Ви можете пройти якісну діагностику зору за результатами якої наші лікарі виявлять чи є якісь зміни в зоровій системі та призначать лікування, при необхідності.