Окуляри – це один із найпоширеніших засобів, що використовує людина у повсякденному житті. Їхні функції різноманітні: іноді покупка окулярів продиктована медичними показаннями і є вимушеним заходом, а в деяких випадках вони є доповненням до стильного зовнішнього вигляду та купуються як модний аксесуар.

Деякі з них покликані захищати очі від різних чинників довкілля, тому такі окуляри застосовуються епізодично у міру вимоги. Однак на сьогоднішній день уявити світ без них неможливо, адже хоча б один із видів цих оптичних приладів має більшість людей.

Окуляри на сьогоднішній день – це найпоширеніший оптичний засіб, який може виконувати декілька різних функцій. Залежно від виду завдання, виділяють окуляри для зору та захисні окуляри. Крім цього вони можуть бути лише доповненням до іміджу і не нести ніякого смислового навантаження, крім виключно естетичного.

Ще кілька десятиліть тому лінзи для окулярів практично завжди виготовляли зі скла, оскільки жодної альтернативи не було. Величезним недоліком було те, що їх легко розбити. При ударі чи падінні у них утворювалася тріщина, і такими окулярами не можна було більше користуватися. На сьогоднішній день наука значно просунулася вперед і сучасний технологічний процес передбачає застосування інших міцніших матеріалів при виробництві хороших окулярів.

Особливості пластикових лінз для окулярів.

Пластик, який застосовують для виготовлення лінз, відрізняється легкістю і міцністю. Тому він швидко заслужив на велику популярність серед покупців, що має чітке пояснення. Такі окуляри можна без побоювання купувати для дітей та людей, які займаються активним спортом. Крім оптичних властивостей з корекції зору, такі лінзи випускаються в різній колірній гамі, що дозволяє творчо підійти до вибору цього приладу. Пластикові лінзи для окулярів поділяються на два основні підвиди:

  1. 1. Лінзи з полікарбонату. Цей матеріал відмінно поглинає ультрафіолетові промені, тому такі окуляри – правильний вибір для вирішення одразу двох проблем: корекції зору та захисту від сонця, а також є безпечними у використанні.
  2. 2. Лінзи з ударостійких полімерів. Сюди належать лінзи багатьох популярних брендів. Вони є найсучаснішими, оскільки спочатку ці матеріали застосовували у військовій промисловості, і основним завданням при їх виробництві було домогтися максимальної легкості та міцності. Вага таких окулярів на 10% менше, ніж аналогічних з полімерних матеріалів, до того ж вони мають підвищену чіткість зображення. Це найкращі окуляри для дітей та людей, яким потрібен відмінний зір – водії автотранспорту, локомотивів, льотчики, лікарі-хірурги та інші.

Придбати окуляри для корекції свого зору із пластиковим лінзами Ви можете в Центрі зору AstraVisus. У нас лише якісні та перевірені часом матеріали лінз, що дозволяють коригувати Ваш зір безпечно. Лінзи виготовляються відповідно до обраної оправи та особливостей Вашого зору, що були визначені нашими лікарями-офтальмологами. Такі окуляри будуть коригувати Ваш зір з максимальним комфортом, адже вони виготовлені індивідуально для Вас.