Багато хто вважає, що придбавши готові окуляри, він економить значну частину своїх коштів. Проте це так здається лиш на перший погляд. Адже окуляри - це виключно індивідуальний оптичний прилад, який виготовляється та служить для корекції зору однієї конкретної людини. Саме у виготовлених під замовлення окулярах враховані всі необхідні параметри: міжзінична відстань, діоптрійність і правильність установки лінз, як по горизонталі, так і по вертикалі. Крім того, в  окуляри під замовлення можна поставити лінзи більш якісні та зі спеціальними покриттями, які захищатимуть від ультрафіолету чи від шкідливого впливу комп'ютера. У готових окулярах такі параметри не враховані, і так Ви ризикуєте придбати низькоякісний оптичний продукт, який замість корекції зору, може ще більш попсувати здоров'я Ваших очей.

Якщо ж Ви все таки купили готові окуляри, то згодом Ви можете відчувати головний біль, запаморочення, зниження гостроти зору, зорова втома. Так, придбавши готові окуляри, Ви спочатку дійсно зекономили гроші, та потім отримали ряд проблем із зором, які прийдеться лікувати і знову витрачати фінанси. Зрештою виявляється, що вигідніше було відразу піти на діагностику зору та отримати якісну консультацію офтальмолога, рецепт, і замовити окуляри, які подобаються і водночас в них будуть враховані всі Ваші параметри.

Отож, окуляри - це вигідна інвестиція у власне здоров'я, тому купуйте дійсно якісний продукт як в центрі зору та в салоні оптики “AstraVisus”.


Контакти "центру зору та салону оптики":

м. Рівне, вул. Соборна, 112.

Тел. (067) 172 99 44.

м. Рівне, вул. Гагаріна, 67.

Тел. (067) 672 99 44