Ранок розпочинається з кави...Така традиція стала улюбленою в багатьох людей. Адже після випитої філіжанки кави відчуваєш бадьорість на цілий день, легко забути, що вночі погано або мало спали й просто отримати заряд енергії.

Медики теж не проти, щоб каву споживали, та нею не зловживали. Три й більше чашки кави за день уже можуть призвести до зворотного ефекту — навіть до погіршення зору! І про це ми детальніше сьогодні поговоримо.

В складі кави містяться речовини, котрі зумовлюють підвищення внутрішньоочного тиску. Час від часу споживання кави не зашкодить. А от коли людина вже не може уявити свій день без трьох чи п'яти випитих чашки кави, тоді є високий ризик захворіти на глаукому.

Чим глаукома така небезпечна? Коли в людини постійно підвищений внутрішньоочний тиск, згодом зоровий нерв втрачає свої функції й відповідно погіршується гострота зору. Небезпечні й симптоми глаукоми — вони досить часто протікають майже непомітно для людини. І ось чому так важливо вчасно звернутися до офтальмолога в центр зору та в салон оптики "AstraVisus".

Відмовляти в задоволенні випити філіжанку кави не варто, просто стежте, щоб це не перетворилося в залежність.

 

Контакти "центру зору та салону оптики":

м. Рівне, вул. Соборна, 112.

Тел. (067) 172 99 44.

м. Рівне, вул. Гагаріна, 67.

Тел. (067) 672 99 44