Зазвичай ми носимо сонцезахисні окуляри лише у літню пору року. Люди, які одягають їх в іншу пору року, багатьом здаються дещо дивними. Однак чи справді вони дивні? Модні будинки щорічно презентують нові колекції окулярів як для літа, так і для осені, зими та весни.

Навіщо потрібні сонцезахисні окуляри в осінній період?

Більшість із нас носить сонячні окуляри виключно для краси та додавання родзинки у свій образ. Не всі замислюються про шкоду ультрафіолетового світла та користь якісних сонцезахисних окулярів. Ми вибираємо оправи з цікавим дизайном, підбираючи їх до типу обличчя, зачіски, одягу, способу життя та ін, а от на самі лінзи не звертаємо належної уваги.

Навіть яскраве світло, як помилково можуть говорити деякі, визначальним фактором не є. Взимку, коли сонце особливо яскраве через сніг, сонцезахисні окуляри ми надягаємо вкрай рідко. Тому, повторюся, часто ми купуємо їх лише для краси.

У цьому нічого погано. Сонячні окуляри — це найпоширеніший аксесуар, який може зробити образ цікавішим. За допомогою сонцезахисних окулярів люди підкреслюють переваги зовнішності та приховують їхні недоліки, формують свій імідж і часом навіть стають його заручниками.

Однак не треба забувати, що це ще й корисний аксесуар, який захищає очі та шкіру обличчя від ультрафіолету. УФ-промені особливо небезпечні для здоров'я взимку, навесні та влітку, тому що в ці пори року сонце найяскравіше.

Але чималу небезпеку ультрафіолетове світло становить і восени, просто меншою мірою. Таке випромінювання завдає стратегічної шкоди нашим очам, підвищуючи ризик розвитку в старості дегенеративних захворювань сітківки та інших небезпечних захворювань сітківки, через які в людини погіршується зір або й зовсім безповоротно втрачається.

Тому ми рекомендуємо мати у своїй колекції аксесуарів сонцезахисні окуляри як для літа, так і для інших пір року. До того ж не виключено, що у вересні, жовтні чи листопаді ви поїдете на сонячний курорт. Там цей аксесуар вам точно знадобиться.

Як обрати сонцезахисні окуляри для осіннього періоду?

Насамперед потрібно вибрати окуляри із високим захистом від ультрафіолету. Не кожна модель оптики із затемненим склом оснащена спеціальними фільтрами для якісного блокування УФ-променів. Навпаки, сонцезахисні окуляри можуть бути світлими і мати необхідні ультрафіолетові фільтри. Якщо вони мають ці фільтри, вони блокуватимуть ультрафіолет майже на 100% залежно від конкретної моделі Ваших окулярів. Просто такі лінзи без спеціального покриття не врятують Вас від яскравого сонця.

В першу чергу потрібно переконатися, що лінзи забезпечують УФ-захист. На оправі має бути відповідне маркування: UV та число. Якщо навпроти цієї абревіатури написано 400, скла відображають 100% ультрафіолетового випромінювання. При маркуванні UV380 - 95% променів.

Восени сонця не так багато, тому на цю пору року краще підбирати моделі світліших тонів: зі світло-зеленими, сірими, жовтими, коричневими та оранжевими лінзами. Чорні, темно-сірі та дзеркальні сонцезахисні окуляри залиште на зиму чи літо.

Придбати якісні сонцезахисні окуляри Ви можете завітавши в Оптичний центр AstraVisus. У нас широкий асортимент стильних сонцезахисних окулярів із найвищим захистом від небезпечного випромінювання, тому Ви точно знайдете ідеальні окуляри, які допоможуть захистити Ваш зір!