У світі дуже багато людей, які мають проблеми із зором. Деякі з цих людей відмовляються носити окуляри, аргументуючи це тим, що окуляри псують їхній зір ще більше і це уже неможливо виправити. Люди помічають, що після певного періоду носіння окулярів, їхній зір погіршився. Також є думка про те, що окуляри провокують розслаблення м’язів очей і це теж призводить до погіршення зору.

Люди носять окуляри, щоб скоригувати далекозорість чи короткозорість, косоокість чи будь-які інші порушення зору, захистити очі від шкідливого випромінювання. Тому не дивно, що ті хто змушені купувати окуляри, замислюються над тим чи не принесуть вони шкоди для очей.

Те, що окуляри можуть погіршити зір вважають міфом. Проте є окремі випадки, коли окуляри справді можуть погіршити зір.

У яких випадках окуляри можуть погіршувати зір.

Головна мета окулярів – корекція зору та захист очей. Фахівці стверджують, що правильно підібрані окуляри не шкодять здоров’ю та не погіршують зір. Негативний ефект можна отримати лише у деяких випадках:

  1. Непостійне носіння окулярів. Якщо лікар окуляри для постійного носіння, то носити їх слід регулярно. А відмова від рекомендованої корекції зору може призвести до поганих наслідків. Якщо очі не бачать предмети чітко, то вони піддаються великому навантаженню та швидко втомлюються. Підвищена втома та неправильна робота очей може призвести до погіршення зору.
  2. Носіння невідповідних окулярів. На жаль, здоров’я очей може погіршуватися з часом і лише своєчасне відвідування лікаря-офтальмолога та правильна діагностика дозволить підібрати відповідні окуляри. Невідповідна оптична сила лінз є причиною перенапруги очей та погіршення зору.
  3. Не підтримування чистоти окулярів. Лінзи дуже часто забруднюються. Забруднення погіршують якість зображення, тому очі починають напружуватися , щоб зображення залишалося чітким. Через те що очі часто перенапружуються погіршується зір. Саме тому слід регулярно мити та протирати лінзи окулярів.
  4. Ви купуєте окуляри самостійно без рецепта лікаря. Перш ніж іти за покупкою окулярів, потрібно обов’язково звернутися за консультацією до лікаря-офтальмолога. Якщо купувати самостійно окуляри на ринку, це може призвести до погіршення зору.

Часто говорять, що окуляри викликають втому очей. Протягом дня очі отримують величезне навантаження, тому не дивно, що до кінця дня вони втомлюються. Ця втома виникає незалежно від того носить людина окуляри чи ні. Втома виникає і при купівлі готових окулярів. Дуже часто крім неправильної корекції зору, в таких окулярах неправильна міжцентрова відстань. Готові окуляри справді можуть погіршити ваш зір, тому окуляри слід купувати у професійній оптиці, де їх виготовляють індивідуально для кожного клієнта.

Думаючи про те, чи варто іти в оптичний центр, пам’ятайте, що чіткий зір – це норма. І окуляри є засобом, який допомагає досягти цієї норми при потребі. Поганий зір організм завжди намагається компенсувати, це призводить до головного болю, почервоніння очей, сонливості та втоми. У правильно підібраних окулярах покращується не лише ваш зір, а й загалом ваше самопочуття.

Окуляри підібрані за допомогою порад лікаря-офтальмолога та у надійному оптичному центрі не нестимуть жодної шкоди вашому зору, а навпаки допоможуть вам бачити світ у всіх його барвах.

Наші адреси:

м. Рівне, вул. Симона Петлюри, 6

(067) 172 99 44

м. Рівне, вул. Гагаріна, 67

(067) 672 99 44

м. Тернопіль, бульвар Тараса Шевченка, 14/7

(098) 672 99 44