Неврологічні та зорові порушення часто виникають після інсульту. Доведено, що 25% випадків погіршення зору обумовлено саме інсультом. Тоді виникає питання, чи можливо відновити зір після інсульту?

Для початку з’ясуємо, чим небезпечний інсульт. Інсульт – це різке порушення кровообігу мозку, спровоковане закупоркою судин. Ступінь зорових порушень після інсульту залежить від серйозності ураження мозкових тканин. При пошкодженні невеликої ділянки зазвичай з поля зору випадає маленький шматочок, тоді виникає сліпа пляма. Також  у хворого може спостерігатися двоїння предметів або ілюзія обертання навколишніх об’єктів.

Головне, запам’ятайте, якщо Ви дійсно бажаєте покращити свій зір, то терміново відвідайте офтальмолога, а також невропатолога. Такий візит не варто відкладати, адже в майбутньому це призведе до серйозних ускладнень. Отримати кваліфіковану консультацію та зробити якісну діагностику зору Ви можете в центрі зору «AstraVisus».

Які ж є способи лікування порушень зору після інсульту? Після інсульту Ваш зір поліпшити допоможе:

1) гімнастика. Саме спеціальні вправи здатні зупинити прогресування хвороби на початковому етапі її розвитку.

2) лікарські препарати. В тому разі, коли гімнастичні вправи виявляються неефективними, тоді офтальмологом та невропатологом призначаються лікарські препарати.

Варто пам’ятати, що порушення зору після інсульту в кожного індивідуальні. Лікування наслідків інсульту проводиться разом офтальмологом та невропатологом. Програму лікування для кожного пацієнта необхідно розробляти окремо. Якщо Ви бажаєте зробити якісну діагностику зору, тоді звертайтеся в центр зору «AstraVisus» , наші лікарі зважають на всі особливості протікання захворювання і тоді лиш призначають лікування.

Варто зауважити, що майже всім після інсульту рекомендується зволожувати очі краплями та спеціальними гелями, дотримуватися дієти та приймати харчові добавки.

Отже, лікування порушень зору після інсульту – це процес, який вимагає втручання як і офтальмолога, так і невропатолога, головне з лікуванням не зволікайте!