Серед сучасних корекцій зору особливу перевагу надають саме контактним лінзам. Адже з ними людина почувається комфортно, може вести активний спосіб життя, а співрозмовники навіть не здогадуються, що в тебе є проблеми із зором. Короткозорість, далекозорість та астигматизм — ці проблеми швидко вирішуються, коли носиш контактні лінзи.

Та от чи існує вікове обмеження для носіння контактних лінз?

Дехто, можливо, навіть чув, що контактні лінзи можна носити тільки після 18 років.

Так ось, ми хочемо швидко розвіяти цей міф. Адже контактні лінзи носять і діти віком 8-9 років. Проте є важливий нюанс: за контактними лінзами потрібен спеціальний догляд та правильне поводження, а діти це не завжди люблять. Вчасно одягати та знімати лінзи, використовувати спеціальний розчин для очищення лінз, використовувати контейнер та пінцет. Дорослі ж не завжди можуть прослідкувати, а дитині важко призвичаїтися до такого режиму.

А коли, наприклад, в дитини нежить, то краще відмовитися на певний термін від контактних лінз і використовувати для корекції зору окуляри.

Отож, що саме носити контактні лінзи чи окуляри дитині?

Можна й окуляри, і контактні лінзи. Коли дитина займається спортом, захоплюється велосипедною їздою або просто любить активний відпочинок, тоді без контактних лінз не обійтися. Тут ще й важливу роль відіграє психологічний фактор, дехто з дітей не хоче носити окуляри, вважаючи себе в них "очкариком". Та цей стереотип давно застарів. Адже зараз носять окуляри просто для стилю, при тім маючи 100% зір.


Контакти "центру зору та салону оптики":

м. Рівне, вул. Соборна, 112.

Тел. (067) 172 99 44.

м. Рівне, вул. Гагаріна, 67.

Тел. (067) 672 99 44