Andy Wolf (Енді Вольф) - австрійський лейбл окулярів, оправ, сонцезахисних окулярів для цінителів дизайну і володарів неперевершеного смаку.

Історія створення торгової марки Andy Wolf (Енді Вольф)

Окуляри бренду з Австрії Andy Wolf часто можна зустріти на багатьох знаменитих особистостей, а також на вітринах модних, престижних торгових точок. Оправи, виготовлені компанією, є своєрідним еталоном якості. Сучасні модники можуть насолодитися естетичної складової і побалувати свій витончений смак завдяки продукції бренду. Передові технології, інновації в поєднанні з дбайливим ручною працею і авторським баченням дозволяють створити неповторні шедеври.

Хоча аксесуари з'явилися на ринку відносно недавно, окуляри встигли по достоїнству оцінити не тільки звичайні споживачі, а й представники зоряної сфери. Оригінальні твори були помічені на Lady Gaga, Elton John, Hugh Grand, Roman Abramovich.Функціональна складова, якісні показники, екстравагантність, елегантність і, найголовніше, індивідуальність, цінуються споживачами по всьому світу. Аксесуари допомагають сформувати унікальний образ і втілити найсміливіші фантазії.

На даний момент фірма Andy Wolf випускає товари в обмежених серіях, зберігаючи при цьому неповторну зовнішність. Нові твори з'являються на радість публіці тричі на рік. Найчастіше лінійки розкуповуються зі швидкістю світла, іноді навіть на стадії попереднього замовлення. Надійність, зовнішня привабливість, чіткість і високий рівень якості австрійців є справжньою причиною популярності бренду.

Деякі цікаві факти

Бренд Andy Wolf виникла на модному небосхилі на початку 2006 року в Австрії. Засновниками є Andreas Pirkheim, Wolfgang Scheuer і Katharina Plattner. Сама Катаріна родом з невеликого містечка Graz. Перш, ніж зрозуміти своє справжнє покликання, яскрава, впевнена в собі Платтер намагалася отримати економічну освіту, але наука не сильно манила дівчину. Вона деякий час пропрацювала стюардесою для авіакомпанії Austrian Airlines. Але незабаром друзі переконали її зайнятися більш цікавою справою - виробництвом оригінальних очок.

Незважаючи на дорожнечу виробничого процесу, хлопці не збиралися переносити фабрики за межі Австрії. Високий рівень соціальної відповідальності, європейський підхід до ведення бізнесу, турбота про навколишнє природі, завжди подобалися дизайнеру. Цивілізований метод виготовлення виробів, який в кінцевому підсумку сприятливо впливає на споживача, радував засновників. І, найголовніше, що від цього виграє природа, що в сучасній непростий екологічної ситуації відіграє важливу роль. Якісна, добротна продукція, вироблена з любов'ю, є безсумнівним предметом гордості компанії Andy Wolf. Згодом розширився штат, що призвело до збільшення обсягів виробництва.

Трохи подробиць про народження шедеврів

Перш ніж потрапити на прилавки, кожен виріб проходить більш дев'яносто операцій, багато з яких виконуються вручну. Високоякісний ацетат, отриманий на італійській фабриці з першокласного металу, є будівельним матеріалом для кожної рами Andy Wolf. Більшість з них зроблені з стійко виробленого ацетату - матеріалу, отриманого з загартованих бавовняних шматочків. Він піддається різним обробкам і формам. Кожна частина рами проходить суворий контроль якості. Після закінчення процесу складання, рама знову ретельно перевіряється. Незалежно від моделі, окуляри виготовляються тиражем не більше п'ятисот примірників. Таким чином підтримується ексклюзивна складова. Ряд фасонів видозміняться кілька разів на рік, тому покупку не варто відкладати в довгий ящик.

На окрему увагу заслуговують рекламні кампанії Andy Wolf, які організовує Катаріна. У 2014 році з'явилися перші серії White Heat, які були блискавично розкуплені ще на самому початку попередніх замовлень. Окуляри можна побачити на моделях на різних Тижнях Високої моди. Незважаючи на відсутність масової реклами на телебаченні і в глянсових виданнях, бренд не страждає від нестачі шанувальників. Варто відзначити, що рекламують твори справжні герої, в яких відчувається певний характер, вони транслюють свої думки, оповідають власну історію.

Головним завданням, що стоїть перед компанією, є відступ від існуючих трендів і тенденцій, висловити крізь твори власне бачення краси і уявлення про прекрасне. Всі колекції нагадують про найкращих проявах шику ретро, ​​який реалізується крізь різноманітні форми і насичену колірну палітру. Приміряти і носити окуляри Andy Wolf можуть не найбоязкіші і скромні натури. Тільки цінителі справжнього дизайну і володарі витонченого смаку можуть гідно оцінити всі якісні і візуальні характеристики.

Такі оправи ви зможете придбати в ношому салоні оптики "Astra Visus"!

Наші адреси:

м. Рівне, вул. Симона Петлюри, 6

(067)172 99 44


м. Рівне, вул. Гагаріна, 67

(067) 672 99 44


м. Тернопіль, бульвар Тараса Шевченка, 14/7

(098) 672 99 44