Поява нового Коронавірус 2019-nCoV збентежила не тільки гарячі точки заражені вірусом, а й цілий світ. Наша влада робить все можливе, аби застерегти населення, припиняючи при цьому роботу різногалузевих структур на ринку праці. Дедалі інформація оновлюється, не особливо радуючи своїми нововведеннями, що ще більше сіє смуту серед населення.

Чи така страшна картина як її малюють? Достеменно сказати неможливо. Проте, все ж є ті гарячі запитання, на які можемо дати відповідь...

  1. Що являє собою Коронавірус 2019-nCoV⁉️

- Коронавірус - це респіраторний вірус, який може спричиняти захворювання, яке спочатку має симптоми застуди, а закінчується тяжким гострим респіраторним синдромом, що і призводить до летальних випадків.

2. Звідки з'явився Коронавірус 2019-nCoV⁉️

- Вірус 2019-nCoV було зафіксувано у 2019 році в китайському місті Ухань у грудні.

Люди, які вперше були уражені коронавірусом, жили біля  ринку в м.Ухань, де зосереджена секретна наукова лабораторія. І як вважають, що саме звідти пішов виток страшного вірусу.

3.Симптоми коронавірусу⁉️

- Новий вид вірусу викликає важку форму пневмонії. Характер хвороби в більшій мірі залежить від імунітету людини. Більшість летальних випадків було зафіксовано з тими, які мали проблеми зі здоровям. Також найбільші ураження спостерігаються серед людей похилого віку.

Занепокоєння також викликає той фактор, що одні люди хворіють легкою формою, інші - тяжкою. Внаслідок цього неможливо достеменно встановити точну кількість заражених осіб.

Основні симптоми коронавірусу - кашель, лихоманк, утруднення дихання, головний біль,  рідше - діарея чи кон'юнктивіт. Період інкубації триває до 14 днів.

4. Чи можна отримувати посилки з Китаю⁉️

- Так. Можна спокійно забирати. Адже, ці посилки йдуть довго, не менше 10 днів, а коронавірус живе максимум приблизно 12 годин - і це в оптимальних для нього умовах.

5. Чи передається вірус через фрукти⁉️

- Хоча вже досить довгий час багато хто поширюють інформацію нібито вірус передається через банани. Проте це не більше чим просто фейк. Фрукти - являютюся абсолютно непридатним середовищем для тривалого утримання вірусу. Вірогідність  того, що вірус може існувати поза організмом більше 2 діб, зводиться майже до мінімуму. Проте, пам'ятаймо, що фрукти необхідно мити. Тому заразитися через банани неможливо.

6. Хто має найвищий ризик зараження коронавірусом⁉️

- На сьогодні достеменно цей вірус ще не вивчено, проте, за попередніми дослідженнями найбільший ризик спостерігається в людей похилого віку.

7. Скільки часу вірус “живе” поза організмом людини⁉️

- Нагадуємо, що за данними досліджент вірус може виживати на поверхнях не більше 12-48 годин. А задля уникнення зараження через поверхню, на якій перебуває вірус, варто дотримуватись правил гігієни, часто миючи руки чи обробляючи їх антисептиком не менше 20 сек.