Лазерна корекція зору стає дедалі популярніша. За останніх 10 років у світі проведено понад 15 мільйонів лазерної корекції зору за допомогою методики Lasik. Та чи дійсно ця методика цілком безпечна, і кому її не рекомендується використовувати?

1) Дітям до 18 років. У підлітковому віці зір може зазнати значних змін, як покращитися, так і погіршитися. Тому методика корекції зору Lasik в підлітковому віці може набути лише тимчасового характеру або взагалі мати непередбачуваний ефект.

2)Вагітним жінкам. В організмі жінки, яка має народжувати, відбуваються гормональні зміни, які можуть спровокувати погіршення зору. Так, вагітна жінка може стати більш короткозорою чи далекозорою, або розвивається астигматизм. Гормональні зміни також можуть спричинити наявність синдрому сухого ока. Тому від лазерної корекції під час вагітності краще відмовитися.

3) Під час приймання ліків. Є деякі ліки, що спричинюють тимчасові порушення зору. Тому, коли проходити лазерну корекцію, необхідно врахувати всі чинники, які можуть вплинути на гостроту зору.

4) Синдром сухого ока. Якщо Ви страждаєте сухістю очей, то з більшою ймовірністю у лазерній корекції Lasik відмовлять. Через те, що сухість очей перешкоджає належному загоєнню після операції.

5) Змінний зір. Якщо Ваш рецепт на окуляри щороку змінюється, зір погіршується або покращується, то ефект від лазерної операції Lasik не принесе довготривалого результату. Варто звернути увагу, що після лазерної операції не у всіх ідеальні результати. Після такої процедури одужання в кожного пацієнта минає дуже індивідуально та по-різному.


Контакти "центру зору та салону оптики":

м. Рівне, вул. Соборна, 112.

Тел. (067) 172 99 44.

м. Рівне, вул. Гагаріна, 67.

Тел. (067) 672 99 44