Історія американської компанії "Bausch+Lomb" розпочинається ще в далекому 1853 році... Емігрант Джон Джейкоб Бауш вирішив втілити свою давню мрію і створив малесенький магазин оптичних товарів в місті Рочестері (штат Нью-Йорк).

І вже в перші роки свого існування, працівники компанії "Bausch + Lomb" розпочали виготовляти каучукові оправи та інші вироби, що вимагали великої зосередженості та точності. Старання марними не виявилися. У 1903 році компанія отримала патенти на біноклі, мікроскопи.

Через 7 років після відкриття компанія "Bausch + Lomb" стає одним із лідерів на ринку оптичної продукції. Її відкриття та винаходи високо оцінили оптичні експерти. Компанія розробила новітні сонцезахисні окуляри RayBan, виготовила першу високоякісну оптику, і що найцікавіше, створила лінзи, які використовуються в камерах космічних апаратів, щоб робити фотознімки місяця.

Та справжній успіх приходить до тих, хто постійно бачить перспективу розвитку і розширяє свої горизонти. Згодом, в 60-х роках ХХ ст. компанія "Bausch + Lomb" розпочала новий проект, що полягав у викуплені права на виготовлення та продаж м'яких контактних лінз з гідрофобного матеріалу.

Компанія "Bausch + Lomb" уже стала всесвітньо відомим брендом якісної оптичної продукції. Їй довіряють клієнти та із задоволенням використовують її продукцію.


Контакти "центру зору та салону оптики":

м. Рівне, вул. Соборна, 112.

Тел. (067) 172 99 44.

м. Рівне, вул. Гагаріна, 67.

Тел. (067) 672 99 44