В сучасної людини режим харчування далеко неідеальний. Нерегулярне харчування згодом відображається і на зовнішньому вигляді, й самопочутті загалом. І, коли ще й людина харчується неправильно, тоді страждає уся система організму, і зір зокрема.

Яка їжа негативно впливає на зір?

1) Солодощі та фастфуд. Високий рівень цукру в крові людини може призвести до виникнення діабету та погіршення зору. Через харчування фастфудом в організмі людини відкладаються зайві жири, і зокрема на стінках судин. А це може спровокувати виникнення їх тромбозу чи розриву.

2) Алкоголь. Токсини, що потрапляють у кров людини з алкоголем негативно впливають на зір, він стає розпливчастим та розмитим. Зауважимо, що це є досить небезпечним явищем, і не лише тому, що наслідком може бути поступове погіршення зору, але і тому, що людина в такому стані з більшою імовірністю може стати жертвою нещасного випадку.

3) Кофеїн. Надмірне споживання кави теж негативно впливає на зір. Так, результати дослідження показали: підвищений ризик розвитку ексфоліативної глаукоми був виявлений у людей, які випивали щодня по 3 і більше чашок кави з кофеїном.

Отже, щоб зберегти свій зір на довгі роки необхідно турбуватися про здоров'я комплексно: регулярно та правильно харчуватися, займатися спортом, регулювати роботу з відпочинком, висипатися.

 


Контакти "центру зору та салону оптики":

м. Рівне, вул. Соборна, 112.

Тел. (067) 172 99 44.

м. Рівне, вул. Гагаріна, 67.

Тел. (067) 672 99 44