Чорнослив люблять не всі, проте той, хто його споживає - збагачується поживними речовинами, які зокрема корисні й для очей. У своєму складі чорнослив містить вітамін А, який так необхідний для повноцінного функціонування зорового апарату. Люди, в яких спостерігається дефіцит вітаміну А, є більш схильними до сухості очей, катаракти та дегенерації жовтої плями.

Крім того, чорнослив допомагає покращити роботу серця. Адже в ньому досить багато калію, який допомагає знизити кров’яний тиск і знижує ризик виникнення таких проблем, як запаморочення, серцеві захворювання, інфаркт та інсульт.

Одна порція чорносливу (це приблизно 100 г) забезпечує добову потребу у борі, який допомагає підтримувати здоров’я кісток. До речі, чорнослив ще й позитивно впливає на здоров’я шкіри, уповільнює процес старіння та затримує розвиток зморшок. Він є відмінним джерелом заліза, вітаміну В та С.

Чорнослив - це не просто скромний сухофрукт, а й справжнє джерело вітамінів, які так необхідні для зору та здоров'я цілого організму.


Контакти "центру зору та салону оптики":

м. Рівне, вул. Соборна, 112.

Тел. (067) 172 99 44.

м. Рівне, вул. Гагаріна, 67.

Тел. (067) 672 99 44